logo | لوگو
جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
کدام عطرها بیشتر مناسب تیپ و شخصیت شما هستند؟
آنچه می خوانید

کدام عطرها بیشتر مناسب تیپ و شخصیت شما هستند؟

یکی از مهم ترین نکات در هنگام خرید عطر باید توجه کنید تیپ و شخصیت شما می باشد؛ شما باید عطری را انتخاب کنید که نشان دهنده شخصیت شما باشد و کاملا متناسب با هویت و شخصیت شما ساخته شده باشد. در اصطلاح ما فروشندگان عطر و ادکلن می گوییم امضای عطر باید داشته باشید.

هنگامی که رایحه عطری در جمعی حس شود، همگان به یاد شما بیفتند و بقولی عطر سفیر پنهانی و نامرئی شما باشد. عطر انتخاب شده از یک سو سبب افزایش میزان جذابیت شما می شود و از سوی دیگر حس و حال درونی شما را انتقال می دهد. این بسیار نکته مهمی می باشد.

تست آرکتایپ

تست شخصیت شناسی برای انتخاب عطر

مهم ترین موضوعی را که قصد داریم صحبت کنیم، ویژگی فوق العاده برند آمورینو می باشد، آن هم پیشنهاد عطر بر اساس تست شخصیت شناسی می باشد. تستی که ما بر اساس آن عطر مورد نظر شما را پیشنهاد می دهیم تست آرکتایپ میباشد.

تست آرکتایپ چیست؟

تست آرکتایپ، تست شخصیت شناسی می باشد که بر اساس آرکتایپ ها، به افراد کمک می کند تا به خودشناسی کامل دست یابند. تست آرکی تایپ ها یا همان تست کهن الگو ضمیر ناخودآگاه افراد را از دوران کودکی تا به امروز ارزیابی می کند. این تست ها کاملا علمی هستند و به بهترین نحو شخصیت شما را توصیف می کنند. در آمورینو استایل مجموعه ای از عطر و ادکلن را که متناسب با شخصیت شما در آرکتایپ می باشد دسته بندی کرده ایم و بر اساس آن می توانید به راحتی عطر متناسب با شخصیت خود انتخاب کنید. با این ویژگی دیگر نگرانی بابت انتخاب عطر و ادکلن متناسب با تیپ و شخصیت خود ندارید.

 

شخصیت با آرکتایپ

انجام تست آرکتایپ برای تشخیص عطر مناسب شما

برای مشاهده و تشخیص شخصیت خود و کمک به انتخاب عطر مناسب برای شما، لطفا توسط دکمه زیر وارد سایت تست آرکتایپ شوید و پس از آن که تایپ شخصیتتان مشخص شد. با توجه تایپ شخصیتتان عطر های متفاوتی را در این مقاله به شما پیشنهاد داده ایم. این عطر و ادکلن ها مناسب ترین رایحه ها بر اساس شخصیت شما میباشند.

 

 

سوالات در رابطه با انتخاب عطر

با چه دلایلی عطری را انتخاب می کنید؟

آبا تنها بو و رایحه عطر سبب انتخاب شما می شود؟

آیا با بوییدن عطر، یاد شخص یا انتفاقی در زندگیتان می افتید؟

آیا زیبایی بطری و بسته بندی عطر برای شما اهمیت دارد؟

آیا یک عطر را فقط به این دلیل انتخاب میکنید که مورد علاقه اطرافیان می باشد؟

این ها فقط یک تعداد سوال محدود می باشد که در رابطه با عطر از خود باید بپرسیم تا بهترین انتخاب عطر و ادکلن را برای خود داشته باشیم.

عطر و ادکلن: نمایش شخصیت ما در ارتباط اول

واقعیت این است که اگر وارد جلسه ای شوید یا اینکه در مهمانی حضور پیدا کنید یا در هر موقعیت دیگری قرار بگیرید، علاوه بر ظاهر شما این بو و رایحه عطر شماست که در دیدار نخست شخصیت و تیپ شما را شرح می دهد. همواره با حس رایحه و بوی عطر میتوان نوع لباس پوشیدن شخص، نوع ارتباط و شخصیت فرد را حدس زد و این یک ویژگی فوق العاده در رابطه با عطر و ادکلن می باشد.

پیشنهاد مطالعه: بهترین عطر های چهار فصل مردانه

شخصیت ها و عطرها آن ها

بدلیل اینکه ما ویژگی تست تشخیص دقیق شخصیت برای انتخاب عطر و ادکلن را در آمورینو داریم و براساس آرکتایپ شما، عطر مخصوص شما را پیشنهاد می دهیم، به همین دلیل در این مقاله جزئی تر در باره شخصیت و عطر ها آن اشاره می کنیم.

1.کلاسیک

افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن لباس کلاسیک دارند و بخش اصلی زندگیشان به کار و تجارت گره خورده است این افراد، افرادی آراسته و مرتب هستند، و زندگی را دور شلوغی و آشتفتگی میپسندند. این افراد چه در لباس پوشیدن و چه در زندگی روزمره بسیار منظم می باشند. عطر های مورد علاقه این شخصیت از افراد عطر کلاسیک می باشد.

در این میان نت هایی که در شخصیت کلاسیک محبوب هستند، عبارت اند از گل فام، طراوت بخش و آلدهید می باشد. این نت ها شفاف مانند نسیمی خنک می باشند. عطر های کلاسیک به راحتی در همه ساعت شبانه روز قابل استفاده می باشند.

عطرهای نمونه: بلانش از برند بیردو، نامبر فایو از برند شنل، وایت از برند الیزابت تیلور

عطرهای کلاسیک

 

2.ریلکس

این افراد کسانی هستند که دوست ندارند با لباسشان جلب توجه کنند، یعنی دوست درند لباس راحت بپوشند.

نت های موجود مناسب برای این افراد عبارت اند از: چوبی و آروماتیک

افرادی که همیشه لباس کژوال را انتخاب می کنند، علاقمند به عطرهای ساده و بی تکلفی هستند که در عین سادگی، تازه و بکر باشد. از عطر های نمونه می توان به: آکوا الگوریا از برند گرلن، کلیر از برند سرج لونتس، واک آن از برند کیت اسپید و چنس او فروش از برند شنل نام برد.

 

3.ماجراجو و نمایشی

افرادی که ویژگی ماجراجو دارند و علاقمند به رموز و هیجان هستند، دوست دارند دیگران را به خود جلب کنند و لباس های پر توجه بپوشند.

نت های استفاده شده و محبوب برای این دسته افراد: شرقی، کهربایی و گل فام غلیظ

عطرهای این دسته، عطرهایی غلیظ، هوس برانگیز و شدیدا تاثیرگذار هستند ک علاقه دارند سریعا توجه همه را به خود جلب کنند. از محبوب ترین عطرهای شخصیت های ماجراجو می توان به اپیوم از برند ایو سن لورن، کارنال فلاور از برند فردریک مال، هبیث رژ از برند گرلن، فلاوربمب از برند ویکتور اند رولف.

4.خلاق

فراد خلاق علاقمند به کار ها و لباس های غیر عادی هستند، به طوری که توجه زیادی جلب کند اما تکراری نیز نباشد. این افراد انسان های عجیب و غیربی هستند.

نت های محبوب: ترکیبات سبز

عطرهای مورد علاقه شخصیت های خلاق عمدتا سرشتی پویا و تازه و همچنین اصیل دارند. این افراد علاقه زیادی به نت ترکیبات سبز دارد اما با توجه به حال و هوای درونی شان از نت های گل فام، جوبی و ادویه ای هم استفاده می کنند.

عطرهای نمونه می توان به این موارد اشاره کرد:

بی بالنسیاگا از برند بالنسیاگا، ادو لیر از برند دیپتیک، دیون از برند آرامیس، ونت از برند بالمین

اگر به دنبال عطر اصل می باشید، فروشگاه اینترنتی را معرفی خواهیم کرد که از هر لحاظ نیاز شما را برای خرید عطر و ادکلن پاسخ می دهد. آمورینو استایل، وارد کننده مستقیم عطر و ادکلن اصل به ایران با ارسال لوکس و بسته بندی منحصر بفرد توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند و انقلابی جدید در فروش عطر و ادکلن ایجاد کند. برای خرید عطر مردانه اورجینال و عطر زنانه اورجینال از آمورینو استایل اقدام کنید.

مقالات مرتبط

مقالات اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات اخیر آمورینو استایل

با دوستانتون هم به اشتراک بزارید

اینستاگرام آمورینو استایل