logo | لوگو
جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

سوالات متداول و قوانین سایت

بدلیل تحریم های غربی ، هم اکنون برند های معتبری مانند دیور ، نورس ، بروتوس و ... فاقد برچسب وزارت بهداشت میباشند.و برای اطمینان از داشتن لیبل قبل از خرید سوال بفرمایید.و هم چنین بعد از خرید هر گونه شکایت به سازمان های مختلف بدون اعتبار بوده چراکه مشتری باهر خرید قوانین آمورینو استایل را مطالعه و تایید کرده است.

معمولا 3 تا 5 سال بعد از اولین اسپری

آمورینو واسطه بین بازار خارج از ایران و داخل آن میباشد و با توجه به اصالت وارد کننده ها و سابقه ی آمورینو با نام های دیگر در بازار عطر ، بهترین تجربه از خرید کالای اصل ازآن شما خواهد بود ، هم چنین آمورینو استایل هیچگونه تعهدی درباره ی افت کیفیت هرگونه برند را ندارد و بازخورد های شما به حذف برند های کم کیفیت کمک خواهد کرد.

بله میتوانید از طریق آیدی اینستاگرام ما Amorinostyle بصورت دایرکت ثبت سفارش کنید.همچنین از معرفی عطر های جدید و توضیحات مربوط به آن ها مطلع شوید.

اول از همه به عنوان مشاوره شما میتوانید تست معتبری که درون سایت لینک شده است را بدهید تا نزدیک ترین عطر به شخصیتتوون رو خریداری کنید.اما به هر حال برای مشاوره تلفنی و یا پیگیری سفارشات با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

:آمورینو استایل از اوونجایی که با کمترین واسطه به بازار جهانی عطر دسترسی داره نیازی به تامین سود خودش با قیمت بالاتر نیست.

اینستاگرام آمورینو استایل